12s

Na Karpaty Tour 2016 vystúpi kapela On The Road!

Na rok 2016 sme pre vás všetkých pripravili prekvapenie v podobe kapely On The Road, ktorá vystúpi v úvodný deň, v piatok o 21:00. Tešíme sa. :)

Niečo o kapele On The Road nájdete tu: www.ontheroad.sk alebo čítajte viac nižšie:

Kapela On The Road vznikla koncom mája 2007, keď sa po spoločných jamovaniach Josko /Jozef Szelle/ s Rockfym /Robert Hoťka/dohodli, že dajú dohromady zopár songov a skúsia ich prevedenia prezentovať v puboch. Vystupovali najskôr ako duo pod názvom J & R acoustic a prvé vystúpenie sa konalo 29.6.2007.

Po niekoľkých vystúpeniach, ktoré sa stretli s dobrým ohlasom si povedali, že by bolo dobré brať to trocha vážnejšie. Začali uvažovať o zmene názvu a rozšírení dua na trio poprípade band. Koncom roka 2007 ešte ako duo J & R acoustic vystupovali v Poľsku. /Sobieski Cafe v Kalwarii Zebrzydowskej pri Krakowe.

Od začiatku roka 2008 začína duo používať názov ON THE ROAD, ktorý im navrhol Jožkov brat Gabo a duo sa rozrastá o ďalších dvoch členov. Gabriel  Szelle – perkusie, spev a Ľubomír Šimkovič – basová gitara, spev. Spolu začínajú nacvičovať repertoár dovtedy dua a hneď je jasné, že si ľudsky a hudobne sadli. Vo februári 2008 začína kapela On The Road spoluprácu s Barborou Šulíkovou, ex-semifinalistkou Slovensko hľadá superstar 3, s ktorou kapela odohrala niekoľko úspešných vystúpení na známych slovenských festivaloch ako Junifest či Podhájska fest.

V súčasnosti kapela On The Road vystupuje v zložení ako duo, trio alebo komplet kapela po rôznych puboch, eventoch, firemných akciách, súkromných oslavách a teší sa dobrej odozve poslucháčov.